Başa

ÜRÜNLER

» Avrupa'nın en büyük havuzları

Günsu AŞ Proje ve Taahhüt ekibi olarak, her bir yüzme havuzunu özenle projelendiriyoruz. Avrupa ve Türkiye'nin en büyük yüzme havuzlarını iftiharla sunuyoruz.

Açık Yüzme Havuzu Yapımı ve Projelendirilmesi

Açık mekan yüzme havuzları, günümüzde en çok tercih edilen havuz tiplerindendir. Derinlikleri ihtiyaca göre değişmekle beraber, ülkemizde 140 cm derinliği yaygın olarak kullanılmaktadır.

Fiberglass Havuz Yapımı ve Projesi

Kompozit plastik malzemeler arasında en bilineni ve en çok kullanılanı fiberglass ya da CTP adıyla tanınan cam elyaf takviyeli polyesterdir.

Jakuzi Havuzu Yapımı ve Masaj Sistemleri

Jakuziler havuzların içerisinde oturma gurubu oluşturularak ya da bağımsız havuzlar içerisinde oturma gurubu oluşturularak su ve/veya hava yardımı ile insan vücuduna basınçlı su uygulayarak masaj yapan havuz tipidir.

Kapalı Yüzme Havuzu Yapımı ve Projelendirilmesi

Kapalı mekan yüzme havuzları, sitelerde, residencelarda, spor kompleksleri ve otellerde, yoğun kullanıma haiz yüzme havuzlarıdır.

Polyester Havuz Yapımı ve Satışı

Kompozit plastik malzemeler arasında en bilineni ve en çok kullanılanı fiber-glass ya da CTP adıyla tanınan cam elyaf takviyeli polyesterdir.

Şok Havuzu Yapımı ve Projelendirilmesi

Hamam ya da sauna uygulamasından sonra vücudun ani soğutulması maksadıyla kullanılan havuzlardır.

Termal Havuz Yapımı ve Projelendirilmesi

Termal havuzlarda, 38-41°C sıcaklıkta mineral içeren sularla, ağrılı romatizma hastalıkların, kireçlenmelerin, deri hastalıklarının, stres ve strese bağlı rahatsızlıkların tedavisi amaçlanmaktadır.

Thalasso Terapi Havuzu Yapımı ve Projelendirilmesi

Thalasso havuzları; deniz suyu ve yosun kullanılarak vücudun ihtiyacı olan doğal mineral tuzların vücuda yeniden kazandırılmasını sağlamak ve kan dolaşımını düzenlemek, ruh ve vücuda rahatlama sağlayarak stresten kurtulmak, zayıflamak, toksinlerden kurtulmak, sindirim ve dolaşım sistemini düzenlemek, cildi güzelleştirmek gibi birçok fayda sağlar.

1