Başa

ÜRÜNLER

» Süs Havuzu Yapımı ve Projesi

Süs havuzu, görsel ve estetik olarak mimari yapı ile bütünleşen, suyun farklı formalarda ve ölçülerde hareketlendirilmesi ile yapılan havuzdur. Durgun havuzlardan başlayıp danslı ve müzikli havuzlara kadar birçok çeşidi bulunan süs havuzları, günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ağlayan Duvar Yapımı ve Projesi

Suyun düz bir satıhtan akıtılarak yansıma elde edilmesi amacıyla dizayn edilen havuz tipleridir. Yansıyan yüzeyler üzerine projeksiyon cihazıyla görüntü yansıtılarak yaratıcı tasarımlar oluşturulabilmektedir. İç mekânlarda ve dış mekânlarda kullanıma uygun olan su perdesi, halk arasında “ağlayan duvar” olarak da bilinmektedir.

Doğal Gölet Yapımı

Suyun belli bir çanak içerisinde filtrasyonlu ya da filtrasyonsuz olarak yüzme maksadının dışında görsel amaca uygun çözümler yaratabilmek adına oluşturulan yapay havuzlardır.

Fıskiye Sistemleri Yapımı ve projesi

Suyun basınçlandırılarak, özel tasarlanmış bir nozuldan çıkartılması ile sağlanan sistemlere verilen genel isimdir. Fıskiye tipleri; parmak fıskiye, köpük fıskiye, çan fıskiye, gayzer olarak anılmaktadır.

Gösteri Havuzu Yapımı ve Projesi

Işık, su veya müzik eşliğinde, daha önceden belirlenmiş senaryo ile suyun görsel olarak hareket kazandırılmasını sağlayan havuzlardır.

Kuru Havuz Yapımı ve Projesi

Kuru havuzlar, çalışmadığı zamanlarda etraf döşemesi ile aynı kotta ve görüntüde kalacak şekilde dizayn edilmiş, açık hacimli uygulamaların yapılamadığı ya da suyun görsel olarak gözlenmek istenmediği yerlerde (AVM, caddeler, su yürüme yolları, oyun alanları) uygulanabilir.

Misinalı Havuz Yapımı ve Projesi

İç mekânlarda su sıçramasının istenmediği durumlarda alt ve üst kolektörler arasına gerilen misina ya da çelik teller üzerinden su akıtılması ile yapılan havuz sistemleridir.

Paslanmaz Küre Süs Havuzları

Havuz yapımı konusunda lider firma olan Günsu; otel lobi ve iç mekanları için paslanmaz krom küre şeklinde süs havuzlarını sunar. Paslanmaz süs havuzlarımız LED ışık ve fıskiye animasyonlu olup müşterilerin dikkatini çekmektedirler.

Su Perdesi Havuzu Yapımı

Suyun düz bir satıhtan akıtılarak yansıma elde edilmesi amacıyla dizayn edilen havuz tiplerindendir.

Water Print Yapımı ve Projesi

Water Print, su ile yazı, şekil ve logo gösterimini sağlayan elektro-mekanik bilgisayar destekli bir süs havuzu çeşididir.

1 2