Başa

ÜRÜNLER

Havuz Aydınlatma Ekipmanları

AQUALED serimiz, su içinde veya suya yakın bölgelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Daha az enerji ile daha fazla ışık üretir. Uzun ömürleri sayesinde son derece tasarrufludur.

Havuz Filtrasyon Pompaları

Çevre dostu yeni nesil yerli üretim ya da tercihe göre Avrupa menşeili, ön filtreli, havuz pompalarını projelerimizde kullanılmaktayız.

Havuz Isıtma, Havuz Soğutma ve Nem Alma Sistemleri

Havuzu ısıtmak için gerekli enerjinin yaklaşık olarak %80’ini havadaki mevcut ısı rezervinden karşılar. Gerekli ısı enerjisinin sadece %20’si için elektrik harcar.

Havuz İçi Ekipmanları

Skimmerler, besleme nozulları, havuz dip süzgecileri, dip süzgeç ızgaraları, havuz dip süzgeçleri gibi tüm havuz içi ekipmanlarının teminini Günsu kalitesi ve garantisi ile firmamızdan temin edebilirsiniz.

Havuz Kenar Ekipmanları

Paslanmaz çelik havuz merdivenleri, Havuz duşları, tramplenler, pvs ve paslanmaz çelik taşma ızgaraları, CTP ayak yıkama tekneleri, havuz kaymazları gibi her türlü kenar ekipmanlarının teminini Günsu kalitesi ve garantisi ile firmamızdan temin edebilirsiniz.

Havuz Temizlik Ekipmanları

Havuz Süpürgeleri, teleskopik süpürge sapları, vakum hortumları, hortum adaptörü, havuz kepçesi, havuz fırçaları, termometreler gibi havuz temizliği ile ilgili her türlü ürünü Günsu kalitesi ve garantisi ile firmamızdan temin edebilirsiniz.

Isı pompası ile havuz suyu ısıtma

Havuz suyu ısıtma sistemi olarak kullanılan ısı pompaları. Havuz ve hamam suyunu ısıtarak 4 mevsim optimum sıcaklık sağlar.

Yüzme Havuzu Kum Filtresi

Polin Günsu ortaklığı ile kurulan Fipol fabrikamızda havuz filtreleri standartlar ve yeni üretim teknolojileri ile üretilerek test edilmektedir.

1