Başa

ÜRÜNLER

» Su Parkları Hakkında Genel Bilgiler

Tasarım aşamasından imalat aşamasına kadar her noktada konusuna hâkim uzman personelimizle ve çözüm ortaklarımızla yatırımcıya destek verilerek 30 yılı aşkın tecrübemizle kusursuz aquaparklar yaratmaktayız.

Botlu Kaydıraklar

İki kişiden oluşan en küçük aileden altı kişilik geniş ailelere, yine iki ile altı kişi arasında değişen arkadaş gruplarının bir arada kayma, heyecanı, hızı, eğlenceyi paylaşma istediğini de düşündük. Bunlar için değişik çap ve kesitlerde hem açık hem de kapalı kaydıraklar tasarladık.

Extrem Kaydıraklar

Bu kaydıraklarımız G-Force dan yararlanarak yüksek bir yerden başlayıp havuzlarda sonlanan diğer kaydıraklarımızdan farklılık göstermektedirler.

Hızlı Kaydıraklar

Düşme hissini (vertical drop) sizlere en iyi yansıtabilmek için başlangıç noktasından havuza, çıkışa doğru genellikle düz olarak tasarladığımız kaydıraklardır. Sadece Twister’da, kaydırağının kendine özgü görünümünü elde edebilmek için soft virajlar kullanıyoruz.

Racer Serisi

Çizgimizi, sofistike bir kaydırak grubu olan Racer Serisi ile genişletmekten dolayı çok mutluyuz. Racer Serisi müşteri odaklı, esnek ve verimli tasarım anlayışının bir başka örneğidir. Racer Serisi yüksek hızı, yüksek kapasitesiyle, yarışcı ve kulvar sayısı fazla olan bir kaydırak grubudur.

Virajlı Klasik Kaydıraklar

Yer çekimi kuvvetinden yararlanıp, suyu bir kanaldan geçirip eğlenceye dönüştüren Virajlı Klasik Kaydıraklar, su kaydırakları tarihi kadar eski geçmişi olmasına rağmen hala günümüzde su parklarının olmazsa olmazıdırlar.

1