Başa

ÜRÜNLER

» Çocuk ve havuz animasyonları hakkında bilinmesi gerekenler

Son yılların yeni trendi olan İnteraktif oyun kulelerini temalandırarak hem tesis görselini güçlendirmeyi hem de gelen misafirlerin bir sonraki tesis seçiminde akılda kalmayı sağlamayı ve tavsiyeyi arttırarak müşteri potansiyelinin arttırmaya katkı sağlayan ürünler üretmekteyiz.

Çocuk Kaydırakları

Çocukların korku yaşamadan, son derece güvenli bir şekilde ilk kayma deneyimlerini yaşamaları, aquaparklara gittiklerinde eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak üzere çok sayıda ve birbirinden yaratıcı kaydıraklar tasarladık.

Çocuk ve Animasyon Havuzları

Turistik tesislerde çocuk havuzlarının filtrasyon ve dezenfeksiyon sistemleri diğer havuzlardan bağımsız olmalıdır.

Fiberglas ve Soft Figürler

Parklarınızı, mekanlarınızı renklendirmek ayrı bir hava katmak için sizlere fiberglas figürler tasarladık. Kataloglarımızdaki figürlerin yanı sıra mutlaka tasarım, modelleme ya da kalıplama safhasında olan figürlerimizde vardır.

İnteraktif Su Oyun Grupları

Günümüzde çocuk animasyonlarında son trend olan İnteraktif Su Oyun Kuleleri (aquatowers), tesisinize gelen çocukların eğlenmeye doyamayacağı bir parkur olacaktır. Oyun parklarındaki eğlencenin suyla da birleşmesi ile oluşan bu gruplar müşterilerinizin tesis seçiminde sizi bir adım daha öne çıkartacaktır.

Temalı Duş ve Fıskiye Yapımı

Aquapark ve havuzların vazgeçilmezi olan duş ve fıskiyeleri hem çocuklar hem de büyükler için daha da çekici bir hale getirmek için temalandırdık. Ayrıca park ya da havuzunuzda konulacak alanın büyüklüğüne uygun olması için faklı boyutlarda şekillendirdik.

1