Başa

ÜRÜNLER

» Günsu Havuz Kimyasalları Antalya

Mikroorganizmaları yok edecek, yani suyu dezenfekte edecek etkili bir yolun bulunması, bunun sonucunda berrak, renksiz, kokusuz ve insan sağlığı açısından güvenilir bir havuz suyu için son derece gereklidir. Bu şartların sağlanması için klor , pH düşürücü, yosun önleyici, çöktürücü (topaklayıcı) ürünleri, sürekli ve düzenli olarak bilinçli bir şekilde uygulanmalıdır.

ALGAECIDE Yosun Önleyici Havuz Kimyasalı

Yüzme havuzlarında dezenfeksiyona yardımcı, yosun önleyici biyosit olarak kullanılır. Bakteri, mantar, virüs ve sporlara karşı etkilidir.

Analog Dozaj Pompaları

Analog dozajlama sistemleri için kullandığımız pompalarımız; 2 - 5 - 10 ve 20 litre seçenekleri, 5 - 7 - 10 ve 20 bar opsiyonları ile sıvı seviye kontrollü ve ayarlı olarak sunulmaktadır.

Calcex Filter Filtre ve Havuz Temizleyici

Yoğun olarak kullanılan havuzların filtrelerinde zamanla vücut yağı, güneş yağı gibi artıklar birikerek su geçirmez bir film tabakası oluşturur.

Calcex Pool Yüzme Havuzları için Kireç Çözücü

Havuz yüzeylerinin, sıhhi tesisat ve vitrifiye elemanlarının temizliğinde kullanılır. Kireç tabakalarını ve pas izlerini yok eder. İnorganik ve organik asit karışımlarından oluşmuştur.

Clearflock-L

Havuz suyu içerisindeki küçük parçacıkların topaklanarak uzaklaştırılması için kullanılır. Özellikle kum filtresi kullanılan havuzlarda yüksek kapasitede filtreleme sağlar.

Clearflock-L Pac

Havuz suyu içerisindeki küçük parçacıkların topaklanarak uzaklaştırılması için kullanılır. Kum filtresi kullanılan havuzlarda yüksek kapasitede filtreleme sağlanır.

Clearflock-L Polydadmac

Havuz suyu içerisinde bulunan yabancı maddelerin topaklanarak filtreye gönderilmesi yolu ile temizlik sağlar. Ağır metalleri şelatlayarak havuz suyundan uzaklaşmasını sağlar.

DR. QUE Alkalinite Düzenleyici

Yüzme havuzu suyu alkalinitesini düzenlemek için kullanılan bir üründür. Havuz suyundaki toplam alkalinite, su içinde çözünmüş olarak bulunan CO32-, HCO3-, OH- ve diğer alkali maddelerin ölçüsüdür.

Dr. Que Çöktürücü

Havuz suyu içerisindeki küçük parçacıkların topaklanarak uzaklaştırılması için kullanılır. Özellikle kum filtresi kullanılan havuzlarda yüksek kapasitede filtreleme sağlar.

1 2 3