Başa

ÜRÜNLER

» Endüstriyel Bakım Ürünlerimiz Hakkında Genel Bilgiler

Cappel markasıyla üretimini yaptığımız Endüstriyel Bakım Ürünleri, turizm sektörü başta olmak üzere sanayi tesisleri, fabrikalar, okullar, hastaneler gibi birçok işletmede mekanik aksamlardaki yağların ve pasların temizlenmesi, fancoil ve split klimaların alüminyum aksamlarındaki toz ve yağların giderilmesi, havuz seramik ve ızgaraların temizliği, ağır kireç ve harçların temizliği ve rögar açılması gibi birçok problemlerin çözümünde kullanılmaktadır.

CAPPEL C 320

Kötü kokuların etkisiz bırakılması konusunda profesyonelce yapılan çalışmalar sonuç vermiş, kimyasal nötralizasyon teknolojileri ile fizyolojik dengeler birleştirilerek kötü kokuların maskeleme yapılamadan bertaraf edilmesi sağlanmıştır.

CAPPEL F 200

Oluşan tıkanıklıkları kolayca açar. Hem giderlerin kullanımını kolaylaştırır, hem de hijyen sağlar. Kullanımı kolay ve ekonomiktir. Tahliye borularında tıkanıklığa neden olan pislik, yağ, tuvalet atıkları gibi organik atıkları tamamen eriten, zerzemin asidi olarak tanımlanan üründür.

CAPPEL F 205

Ocak, fırın, ızgara ve fritöz gibi mutfak aletleri üzerinde biriken yanmış yağları ovma, kazıma gerektirmeden kolayca temizler. Yoğun kıvamlı olduğundan dik yüzeylerde de etkilidir.

CAPPEL F 210

Harç, çimento ve kireci çözme özelliğine sahip konsantre bir asidik temizleyicidir. Buhar kazanları, ısı enşarjörleri, soğutma sistemlerinin boru ve teçhizatlarındaki kireç ve tortuları çözer.

CAPPEL F 215

Havuz seramikleri için asidik temizleyici

CAPPEL F 220

Bileşimindeki kuvvetli asitler sayesinde kaydırak yüzeylerinde birikmiş kireçtaşı tabakalarını kolayca çözerek temizler. Kıvamlı olduğu için eğimli ve dik yüzeylerde kolaylıkla tutunarak uzun süreli etki ve sarfiyatta tasarruf sağlar.

CAPPEL F 225

Ekipmanlar (tank, boru v.s) içerisinde oluşan depozitlerin asidik temizliğinde kullanılır. Paslanmaz çelik yüzeyler üzerinde güvenle kullanılabilir.

CAPPEL F 230 Silikat Kaynaklı Depozit Kalıntılarını Temizleme Maddesi

Silikat Kaynaklı Depozit Kalıntılarını Temizleme Maddesi

CAPPEL F 235 Asidik sert yüzey temizleyicisi

Asidik sert yüzey temizleyicisi

1 2