Başa

ÜRÜNLER

» Mutfak Hijyeni Hakkında Genel Bilgiler

GÜNSU Mutfak Hijyeni ürünleri, mutfaklarda oluşan kirliliği ve insan sağlığını tehdit eden unsurları bertaraf etmek amacıyla üretilmiş ürünlerden oluşmaktadır. Yerinde ve periyodik olarak ürünlerin kullanılması, hem insan sağlığı, hem de firma itibarı açısından büyük önem arz etmektedir.

Jaxpel 400

Sanayi tipi bulaşık makinelerinde sıvı dozaj pompaları ile kullanılır. İçeriğinde bulunan güçlü aktif maddeler ile her tür lekeyi kolayca söker.

Jaxpel 401

Sanayi tipi bulaşık makinelerinde sıvı dozaj pompaları ile kullanılır. Yıkanan bulaşıkların lekesiz ve çabuk kurumasını sağlar.

Jaxpel 402

Su sertliği yüksek olan yerlerde, bulaşık makinelerinde oluşan kireç birikimini çözerek temizler. Makinenin daha verimli çalışmasını sağlar, enerji kaybını önler. Kirecin temizlenmesi hijyenik açıdan da önemlidir.

Jaxpel 403

Çok köpüren bir yıkama maddesidir. Elde bulaşık yıkamada kullanılır. İçerdiği yüzey aktif maddelerle donmuş yağları ve kirleri kolayca sökerek temizler.

Jaxpel 404

Çok köpüren bir yıkama maddesidir. Elde bulaşık yıkamada kullanılır. İçerdiği yüksek oranda yüzey aktif maddelerle donmuş yağları ve kirleri kolayca sökerek temizler.

Jaxpel 405

Kurumuş çay, kahve ve nişasta atıklarını, tabak ve fincanlardan yalnızca bulaşık makinesinde yıkayarak çıkarmak son derece zordur.

Jaxpel 406

Zamanla beyaz porselen üzerinde çatal-bıçak kullanımından dolayı gri metal çizikleri oluşur. Normal yıkama ve ağartma maddeleri ile çıkarılamayan bu izlerin çıkarılması için daldırma ürünüdür.

Jaxpel 407

Ahşap, alüminyum ve boyalı yüzeyler hariç her türlü yüzeyde kullanılır. Özellikle mutfaklardaki zeminler, duvarlar üzerinde yoğunlaşan yağ tabakasının ve yoğun kirin temizlenmesinde etkilidir.

Jaxpel 408

Ocak, davlumbaz, fırın, ızgara gibi mutfak ünitelerinde günlük olarak oluşan yağları, atıkları temizlemek için doğrudan kullanılır. Temizlik sırasında ovalama gerektirmez.

1 2