Başa

ÜRÜNLER

» Forest Profesyonel Endüstriyel Genel Temizlik Ürünleri

Genel yaşam alanlarında temizlik, hem görünüm, hem de sağlık açısından çok önemlidir. Özellikle banyo ve tuvaletlerde, insan sağlığını tehdit edecek unsurların oluşması kaçınılmazdır.

Forest A 500 El Temizleme Sıvısı

Cilt pH`ına uygun olduğundan ve cilt koruyucu katkılar içerdiğinden cildi bozmaz. Sıvı olması nedeniyle kullanımı kolay, ekonomik ve hijyeniktir. Hoş kokuludur. İçerdiği aktif maddeler, biyolojik olarak doğada parçalanabilir.

Forest G 301 Çözücü esaslı genel temizlik maddesi

Geniş yüzey temizlikleri, mermer, marley, fayans, seramik, duvar kağıdı, halı, ahşap yüzeyler, evye, banyo, küvet ve armatürlerin temizliğinde kullanılır.

Forest G 302 Sabun esaslı genel temizlik maddesi

Geniş yüzey temizlikleri, mermer, marley, fayans, seramik, duvar kağıdı, halı, ahşap yüzeyler, evye, banyo, küvet ve armatürlerin temizliğinde kullanılır.

Forest G 303 Alkol esaslı genel temizlik maddesi

Geniş yüzey temizlikleri, mermer, marley, fayans, seramik, granit, ahşap yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Durulama gerektirmez. Özellikle parlak yüzeylerde iz bırakmaz.

Forest G 304 Hijyenik yüzey temizleme maddesi

Genel temizlikte kullanıldığında hijyen sağlar. Klor esaslıdır. Banyo, tuvalet, lavabo temizliğinde kullanılır. Aktif klor içerdiğinden ahşap mobilya ve kumaş gibi rengi solabilecek yüzeyler için uygun değildir.

Forest G 305 Cam Temizleme Maddesi

Otel, fabrika, hastane, büro ve evlerdeki cam, ayna, televizyon ekranı gibi parlak yüzeylerin temizlenmesinde ve parlatılmasında kullanılır.

Forest G 306 Profesyonel Kireç Çözücü

Su sertliğinden dolayı lavabo, fayans, banyo, küvet ve klozetlerde oluşmuş kireç birikimlerinin temizlenmesi için kullanılır.

Forest G 307 Hijyenik kireç önleyici banyo temizlik maddesi

Aside karşı dayanıklı ve metal yüzeylerde oluşan kireç lekelerini temizlemede güvenle kullanılır. Musluklar ve duşlar üzerinde kireç birikimini engeller.

Forest G 308 Hijyenik klozet temizleme maddesi

Klozet ve pisuarlardaki kireç ve üre taşı oluşumlarını çözer. Düzenli kullanıldığında bu kirliliklerin oluşumunu engeller. Temizliği sağlarken ayrıca dezenfekte edici özelliği de vardır.

1 2 3 4