Başa

ÜRÜNLER

» Zemin ve Yüzey Bakımı Hakkında Genel Bilgiler

Üstün formülleri ile laboratuarlarda geliştirilen ALCOV Zemin Bakımı ürün grubu, uygulama ve kullanım açısından hem insan, hem de çevre sağlığına duyarlı ürünlerden oluşmaktadır. Cila uygulama konusunda deneyimli GÜNSU personelinden bilgi alınması, bakımların da periyodik olarak yapılması durumunda, zeminlerin hem görünüm olarak parlaklık, hem de pürüzsüz yüzey olarak kolay temizlik ve hijyen sağlanmış olur.

Alcov C 1

Yeni cila uygulaması yapılmadan önce sökülmesi gereken aşınmış cilayı çıkarır. Zemin yüzeyine yerleşmiş yoğun kir ve yağları temizler.

Alcov C 2

Cilalı yüzeylerin günlük temizlik ve bakımında kullanılır. Nötr bir ürün olduğu için cilayı bozmaz, parlaklığı korur, cilanın ömrünü uzatır.

Alcov C 4

Hassas yüzeylerde, zemine yerleşmiş kir ve yağları temizler. Temizlik otomatları için uygundur. Linollium gibi hassas yüzeyler için özel olarak üretilmiştir.

Alcov C5 Zemin otomatları için az köpüren temizleyici

Alcov C5 Zemin otomatları için az köpüren temizleyici

Alcov KRİSTAL

Mermer, traverten, karo taş gibi kalsiyum karbonat esaslı taşların parlatılmasında kullanılır. Kalsiyumla birleşerek son derece sert ve dayanıklı bir satıh oluşturur.

Alcov POLİMER

Karo taş, mozaik, traverten, PVC, marley, linoneum gibi yüzeylerin parlatılmasında ve kaplanmasında kullanılır. Yüzeyleri parlatırken, dayanıklı bir satıh oluşturarak dış etkenlerden korur.

Alcov Sense Care

Cilalı yüzeylerin günlük temizlik ve bakımında kullanılır. Nötr bir ürün olduğu için cilayı bozmaz, parlaklığını korur, cilanın ömrünü uzatır.

1