Başa

ÜRÜNLER

» Ekonomik Grup Ürünlerimiz Hakkında Genel Bilgiler

Günsu Ekonomik Temizlik Ürünleri, Düşük bütçe ile profesyonel ürünlere ulaşmak için hazırlanmış ürün grubumuzdur. Sağlık ocakları, 2-3 yıldızlı oteller ve pansiyonlar tarafından çok tercih edilen ürün grubumuz evsel temizlik için de kullanılabilir.

Ante Banyo & WC Temizleme Maddesi

Klozet ve pisuarlardaki kireç ve üretaşı oluşumlarını çözer. Sudan kaynaklanan ağır pas lekelerini çıkartır. Düzenli kullanıldığı taktirde bu kirliliklerin oluşumunu engeller. Temizliği sağlarken ayrıca hijyen sağlar. Kuvvetli asidiktir.

ANTE Bulaşık Makinesi Deterjanı

Sanayi tipi bulaşık makinelerinde sıvı dozaj pompaları ile kullanılır. Uygun dozaj sağlandığında makinede kireç birikimini önler. Her türlü su sertliğinde etkilidir. Ağır kokuları giderir.

ANTE Bulaşık Makinesi Parlatıcısı

Sanayi tipi bulaşık makinelerinde sıvı dozaj pompaları ile kullanılır. Bulaşıkların lekesiz ve çabuk kurumasını sağlar. Yıkanan malzemelerde iz bırakmaz.

ANTE Cam Temizleyici

Otel, fabrika, hastane, büro ve evlerdeki cam, ayna, televizyon ekranı ve benzeri parlak yüzeylerin temizlenmesinde kullanılır. Cam yüzeyler çabuk ve kolayca parlatılır.

ANTE Çamaşır Suyu

Güçlü klor esaslı formülü sayesinde, beyaz çamaşırların ağartılmasında ve lekelerin çıkartılmasında etkilidir.

ANTE El Temizleme Sıvısı - Beyaz

Cilt pH değerine uygun olduğundan ve cilt koruyucu katkılar içerdiğinden cildi bozmaz. Sıvı olması nedeniyle kullanımı kolay, ekonomik ve hijyeniktir.

ANTE El Temizleme Sıvısı - Lila

Cilt pH değerine uygun olduğundan ve cilt koruyucu katkılar içerdiğinden cildi bozmaz. Sıvı olması nedeniyle kullanımı kolay, ekonomik ve hijyeniktir. Hoş kokuludur. İçerdiği aktif maddeler, biyolojik olarak doğada parçalanabilir.

ANTE El Temizleme Sıvısı - Pembe

Cilt pH değerine uygun olduğundan ve cilt koruyucu katkılar içerdiğinden cildi bozmaz. Sıvı olması nedeniyle kullanımı kolay, ekonomik ve hijyeniktir.

ANTE Genel Temizlik - Kır Çiçeği

Geniş yüzey temizlikleri, mermer, marley, fayans, seramik, duvar kağıdı, halı, ahşap yüzeyler, evye, banyo, küvet ve armatürlerin temizliğinde kullanılır.

1 2