Başa

ÜRÜNLER

» Biyolojik Bakteri ile Kötü Koku ve Tıkanıklığın Giderilmesi

Biyolojik ürünlerimizin detaylı kullanım alanları hakkında bilgiler

Cappel BIO 506 Terfi istasyonları ve kanalizasyon sistemleri için biyolojik koku giderici

Terfi istasyonları ve kanalizasyon sistemleri için koku giderici

Cappel BIO 507 Giderler ve borular için biyolojik temizleyici, tıkanma önleyici ve kötü koku giderici

Giderler ve borular için biyolojik temizleyici, tıkanma önleyici ve kötü koku giderici.

Cappel BIO 508 Terfi istasyonları ve kanalizasyonlar için biyolojik koku giderici

Kanalizasyon sistemlerinde oluşan kötü kokuların giderilmesi amacı ile kullanılır. Kötü kokuların oluşmasını engellerken atık su içerisinde bulunan bitkisel ve hayvansal yağları da parçalar ve akışkan hale getirir. Bu sayede kanalizasyon sisteminde katı atık birikimini azaltır, tıkanmaları engeller, bakım maliyetlerini azaltır.

Cappel Bio 501 Giderler ve borular için biyolojik kötü koku giderici

Giderler ve borular için kötü koku giderici Drenaj hatlarında bulunan protein ve atıkları hızlı ve etkili bir biçimde yok eder. Kötü kokuları kalıcı olarak giderir. Drenaj hatları ve giderlere zarar vermez.

Cappel Bio 502 Giderler ve borular için temizleyici, tıkanma önleyici ve kötü koku giderici

Giderler ve borular için temizleyici, tıkanma önleyici ve kötü koku giderici Yağ kapanlarının temizlik sıklığını azaltır. Kötü kokuları giderir. Yağları serbest hale geçirip drenaj sistemine göndermek yerine gerçek anlamda yok eder.

Cappel Bio 503 Biyolojik yağ kapanı temizleyici

Biyolojik yağ kapanı temizleyici Yağ kapanlarının performansını artırır. Yağ birikmelerini engeller. Drenaj sistemini temiz tutar. Kötü kokuları giderir.

Cappel Bio 504 Konsantre biyolojik kötü koku giderici

Konsantre biyolojik kötü koku giderici Mevcut ve oluşmakta olan kötü kokuları hızlı şekilde yok eder. Mikrobiyolojik seviyede koku kaynağını ayrıştırır. Tamamen güvenli insan ve çevre dostudur.

Cappel Bio 505 Terfi istasyonları ve kanalizasyon sistemleri için biyolojik koku giderici

Terfi istasyonları ve kanalizasyon sistemleri için koku giderici Hayvansal ve bitkisel yağ kalıntılarının sıvılaşıp akıp gitmesini sağlar. Yağ birikimi nedeniyle oluşturulan masraflı ve rahatsız edici depolama ihtiyacını ortadan kaldırır.

Cappel PET Evcil Hayvanlar İçin Biyolojik Kötü Koku Giderici

CAPPEL Pet biyolojik bir üründür. Evcil hayvan barınakları, yatakları, halı, döşeme, idrar kumları, otomobil koltuk döşemeleri vb. yüzeylerde güvenle kullanılır. Evcil hayvanların idrar ve dışkılarından kaynaklanan kötü kokuları, kokuşmuş yağ asitlerinin yaydığı kötü kokuları maskelemeden tamamen ortadan kaldırır.

1