Başa

ÜRÜNLER

Forest G 305 Cam Temizleme Maddesi

Otel, fabrika, hastane, büro ve evlerdeki cam, ayna, televizyon ekranı gibi parlak yüzeylerin temizlenmesinde ve parlatılmasında kullanılır.

Forest G 306 Profesyonel Kireç Çözücü

Su sertliğinden dolayı lavabo, fayans, banyo, küvet ve klozetlerde oluşmuş kireç birikimlerinin temizlenmesi için kullanılır.

Forest G 309 Mobilya cila ve temizlik maddesi

Mobilya, kapı gibi ahşap yüzeylerin bakımı ve parlatılmasında etkilidir. Deri, plastik, PVC ve mermer gibi çeşitli yüzeylerde de kullanılır.

Forest G 310 Çelik yüzey temizleyicisi

Başta paslanmaz çelik olmak üzere tüm metal yüzeylerin temizliği ve parlatılmasında kullanılır. Yüzeyde koruyucu bir tabaka oluşturarak metal yüzeylerin kararmasını ve kirliliklerin yüzeye yapışmasını engeller. Günlük kullanıma uygundur.

Forest G 311 Konsantre harç, çimento, pas ve kireç çözücü

Harç, çimento, ve kireci çözme özelliğine sahip konsantre bir asidik temizleyicidir. Zemine işlemiş kireç, tortu, pas gibi lekelerin giderilmesinde kullanılır.

Forest G 312 Profesyonel Endüstriyel Ağır Kir ve Yağ Çözücü

Ahşap, alüminyum ve boyalı yüzeyler hariç, tüm yüzeylerde kullanılır. Yüzeyler üzerinde yoğunlaşan yağ tabakasının ve yoğun kirin temizlenmesinde etkilidir.

Forest G 313 Ahşap Temizleme Maddesi

Ahşap yüzeylerin temizliği ve doğal görünümünün korunması için özel olarak formüle edilmiştir.

Forest G 315 Bakır ve Gümüş Parlatıcısı

Bakır ve gümüş gibi parlak metaller üzerinde zamanla oksit tabakası oluşur. Bu tabaka yüzeyin parlak görünmesini engeller. Forest G 315; kararmış, okside olmuş her tür metalin parlatılmasında kullanılır.

Forest G 321 Profesyonel Jel Lavabo Açıcı

Küvet, evye ve tuvaletlerin tahliye borularındaki yağ, saç, çeşitli pislik ve diğer sıvanan artıkların birikmesiyle oluşmuş tıkanıklıkları kimyasal eritme yoluyla açar. Güçlü formülü ile tıkanıklıkları zahmetsizce giderir, ayrıca sıcak suya gerek yoktur.

1