Başa

ÜRÜNLER

Forest K 1 Konsantre Hijyenik Klozet Temizleme Maddesi

Forest K 361 Konsantre Hijyenik Klozet Temizleme Maddesi; Ürün seyreltme aparatı ile birlikte kullanılır. Konsantre ürün su ile seyreltiğinde kıvam alır. Kolzet ve pisuardaki kireç ve üretaşı oluşumlarını çözer. Düzenli kullanıldığı takdirde bu kirliliklerin oluşumunu engeller.

Forest K 2 Konsantre Cam ve Genel Temizlik Ürünü

Geniş yüzey temizlikleri, cam, mermer, marley, fayans, seramik, duvar kağıdı, ahşap yüzeyler, evye, banyo, küvet ve armatürlerin temizliğinde kullanılır.

Forest K 3 Konsantre Cam Temizleme Maddesi

Forest K 3 Konsantre Cam Temizleme Maddesi Seyreltme aparatı ile seyreltilerek otel, fabrika, hastane, büro ve evlerdeki cam, ayna, televizyon ekranı ve benzeri parlak yüzeylerin temizlenmesinde kullanılır. Cam yüzeyler çabuk ve kolayca parlatılır. Yağlı lekeleri, is lekelerini kolayca çıkarır. durulamaya gerek yoktur.

Forest K 4 Konsantre Asidik Banyo Temizleyici

Seyreltme aparatı ile birlikte kullanılan konsantre bir üründür. Kireci kolayca yok eder, temizlik sağlar.

Forest K 5 Konsantre Hava Aromatize Edici

Forest K 5 Konsantre Hava Aromatize Edici seyreltme aparatı ile birlikte kullanılır. Su ile seyreltiğinde oda ve çamaşır kokusu olarak kullanılır. Yaşam alanlarında temizlik ve ferahlık hissi verir. Halı, perde, çarşaf, yatak örtüsü ve çamaşır gibi kumaş yüzeylerde hoş bir koku sağlamak amacı ile kullanılır. Ortamdaki kötü kokulara karşı kullanılabilir.

Forest K 6 Konsantre Alkali Yüzey Temizleyici

Ürün konsantredir ve seyreltme aparatı ile birlikte kullanılır. Kirli yüzeylerdeki kiri söker atar.Boyası çıkabilen hassas yüzeylerde kullanılmaz. Hoş kokusu sayesinde ferah bir nefes almanızı sağlar.

1