Başa

ÜRÜNLER

TEKNOPHOS C 28 Kireç Taşı, Kireç Sökücü

Korozyon inhibitörleri ile desteklenmiş organik asitlerin bir kombinasyonudur. Su sistemlerinde oluşan depozitlerin (kireçtaşı, metal oksitler, sedimentler) temizliği için formüle edilmiştir.

TEKNOPHOS H 45 Kapalı Devre Korozyon İnhibitörü

Berrak görünümlü, nitrit-borate-azole kombinasyonundan oluşan korozyon inhibitörüdür. Kromat ve fosfat içermez. Kapalı devre ısıtma-soğutma sistemlerinde oluşan pitting ve galvanik korozyonunun önlenmesi amacı ile kullanılır.

TEKNOPHOS H 4500 Kapalı Devre Korozyon İnhibitörü

Berrak görünümlü, nitrit-borat kombinasyonundan oluşan korozyon inhibitörüdür. Kromat ve fosfat içermez. Kapalı devre ısıtma-soğutma sistemlerinde oluşan pitting ve galvanik korozyonunun önlenmesi amacı ile kullanılır.

TEKNOPHOS HD 55 Korozyon önleyici

Yüksek dağılım oranına ve oksijen indirgeyici özelliğe sahip bir üründür. Diğer oksijen tutucu ürünlere göre öne çıkan önemli özelliklere sahiptir.

TEKNOPHOS KP 40 Kapalı devre için pH düzenleyici

Yüksek pH`a sahip sistemler için hazırlanmış, organik asit ihtiva eden sıvı bir üründür. Öncelikle pH değerini korozyon kontrolü için uygun bir değere getirir.

TEKNOPHOS KS 8725 Kapalı devre soğutma suyu için korozyon inhibitörü

Polifosfat, organik fosfat ve azole bileşiklerinden oluşmuş korozyon inhibitörüdür. Kapalı devre soğutma sularının şartlandırılması için kullanılır.

TEKNOPHOS M 45 Kapalı Devre Korozyon İnhibitörü

TEKNOPHOS M 45 berrak görünümlü, molibdat-azole kombinasyonundan oluşan korozyon inhibitörüdür. Kromat, fosfat içermez. Kapalı devre ısıtma-soğutma sistemlerinde oluşan pitting ve galvanik korozyonun önlenmesi amacı ile kullanılır.

1