Başa

KURUMSAL » Neden Günsu?

Çünkü; Günsu AŞ 30 yılı aşkın tecrübesi ile her zaman en iyiyi, en kısa zamanda yapmayı kendine görev edinmiş lider Havuz & Proje ve Taahhüt şirketidir. Türkiye ve Ortadoğu’nun en prestijli ve büyük işlerine imza atan şirketimiz. Türkiye’nin en büyük ilk 5 yüzme havuz projesine ve en büyük Aquapark projelerine imza atmıştır.

Havuz Proje & Taahhüt sektöründe yıllardır liderliğini sürdüren ve sektöre hareket kazandıran şirketimiz Antalya OSB’de 20.000 m² alanda kurulu fabrikasında ürettiği havuz kimyasalları, teknik kimyasallar ve deterjan grubu profesyonel endüstriyel temizlik ürünleri ile tüm HORECA zincirlerlerine ürün ve hizmet sunmaktadır.

Her zaman önce insan politikası ile çalışan şirketimiz. Düzenli olarak aldığı kalite ve ISO belgeleri ile iftihar etmektedir. Tüm paydaşlarımızın sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmesini amaçlayan şirketimizin tüm ürünleri Sağlık Bakanlığı onaylı ve Avrupa standartlarındadır.

 Maxx Royal, Rixos, Barut, Titanic otel zincirleri başta olmak üzere her zaman en iyilerle en iyi işlere imza atmış şirketimiz; sizler için de en iyiyi sunmak için 30 yıldır olduğu gibi bugünde buradadır.