Başa

ÜRÜNLER » Aquaparklar

» Çocuk ve havuz animasyonları hakkında bilinmesi gerekenler

Son yılların yeni trendi olan İnteraktif oyun kulelerini temalandırarak hem tesis görselini güçlendirmeyi hem de gelen misafirlerin bir sonraki tesis seçiminde akılda kalmayı sağlamayı ve tavsiyeyi arttırarak müşteri potansiyelinin arttırmaya katkı sağlayan ürünler üretmekteyiz.

» Su Parkları Hakkında Genel Bilgiler

Tasarım aşamasından imalat aşamasına kadar her noktada konusuna hâkim uzman personelimizle ve çözüm ortaklarımızla yatırımcıya destek verilerek 30 yılı aşkın tecrübemizle kusursuz aquaparklar yaratmaktayız.

Botlu Kaydıraklar

İki kişiden oluşan en küçük aileden altı kişilik geniş ailelere, yine iki ile altı kişi arasında değişen arkadaş gruplarının bir arada kayma, heyecanı, hızı, eğlenceyi paylaşma istediğini de düşündük. Bunlar için değişik çap ve kesitlerde hem açık hem de kapalı kaydıraklar tasarladık.

Çocuk Kaydırakları

Çocukların korku yaşamadan, son derece güvenli bir şekilde ilk kayma deneyimlerini yaşamaları, aquaparklara gittiklerinde eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak üzere çok sayıda ve birbirinden yaratıcı kaydıraklar tasarladık.

Extrem Kaydıraklar

Bu kaydıraklarımız G-Force dan yararlanarak yüksek bir yerden başlayıp havuzlarda sonlanan diğer kaydıraklarımızdan farklılık göstermektedirler.

Fiberglas ve Soft Figürler

Parklarınızı, mekanlarınızı renklendirmek ayrı bir hava katmak için sizlere fiberglas figürler tasarladık. Kataloglarımızdaki figürlerin yanı sıra mutlaka tasarım, modelleme ya da kalıplama safhasında olan figürlerimizde vardır.

Hızlı Kaydıraklar

Düşme hissini (vertical drop) sizlere en iyi yansıtabilmek için başlangıç noktasından havuza, çıkışa doğru genellikle düz olarak tasarladığımız kaydıraklardır. Sadece Twister’da, kaydırağının kendine özgü görünümünü elde edebilmek için soft virajlar kullanıyoruz.

İnteraktif Su Oyun Grupları

Günümüzde çocuk animasyonlarında son trend olan İnteraktif Su Oyun Kuleleri (aquatowers), tesisinize gelen çocukların eğlenmeye doyamayacağı bir parkur olacaktır. Oyun parklarındaki eğlencenin suyla da birleşmesi ile oluşan bu gruplar müşterilerinizin tesis seçiminde sizi bir adım daha öne çıkartacaktır.

Kombinasyonlar

Wibit kombinasyonları ile denizde ya da havuzda maksimum eğlenceyi hedefliyoruz. Sportif aktiviteler, yarışmalar, gösteriler ile özellikle çocukların unutamayacakları bir tatil olacak...

Racer Serisi

Çizgimizi, sofistike bir kaydırak grubu olan Racer Serisi ile genişletmekten dolayı çok mutluyuz. Racer Serisi müşteri odaklı, esnek ve verimli tasarım anlayışının bir başka örneğidir. Racer Serisi yüksek hızı, yüksek kapasitesiyle, yarışcı ve kulvar sayısı fazla olan bir kaydırak grubudur.

1 2