Başa

ÜRÜNLER » Havuzlar

» Avrupa'nın en büyük havuzları

Günsu AŞ Proje ve Taahhüt ekibi olarak, her bir yüzme havuzunu özenle projelendiriyoruz. Avrupa ve Türkiye'nin en büyük yüzme havuzlarını iftiharla sunuyoruz.

» Süs Havuzu Yapımı ve Projesi

Süs havuzu, görsel ve estetik olarak mimari yapı ile bütünleşen, suyun farklı formalarda ve ölçülerde hareketlendirilmesi ile yapılan havuzdur. Durgun havuzlardan başlayıp danslı ve müzikli havuzlara kadar birçok çeşidi bulunan süs havuzları, günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Açık Yüzme Havuzu Yapımı ve Projelendirilmesi

Açık mekan yüzme havuzları, günümüzde en çok tercih edilen havuz tiplerindendir. Derinlikleri ihtiyaca göre değişmekle beraber, ülkemizde 140 cm derinliği yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ağlayan Duvar Yapımı ve Projesi

Suyun düz bir satıhtan akıtılarak yansıma elde edilmesi amacıyla dizayn edilen havuz tipleridir. Yansıyan yüzeyler üzerine projeksiyon cihazıyla görüntü yansıtılarak yaratıcı tasarımlar oluşturulabilmektedir. İç mekânlarda ve dış mekânlarda kullanıma uygun olan su perdesi, halk arasında “ağlayan duvar” olarak da bilinmektedir.

Çocuk ve Animasyon Havuzları

Turistik tesislerde çocuk havuzlarının filtrasyon ve dezenfeksiyon sistemleri diğer havuzlardan bağımsız olmalıdır.

Dalga Havuzu Yapımı ve Projesi

Günsu, dalga havuzu sistemlerinde de size en kaliteli ve en ekonomik çözümler sunar. Günsu dalga havuzu sistemleri kullanımı ve bakımı kolay, güvenli ve tabii ki eğlencelidir. Havuzlarınızı dalgalı denizlere, okyanuslara dönüştürerek, müşterileriniz için dakikalarca sürecek kahkaha ve eğlence yayan dalgalar üretiyoruz.

Doğal Gölet Yapımı

Suyun belli bir çanak içerisinde filtrasyonlu ya da filtrasyonsuz olarak yüzme maksadının dışında görsel amaca uygun çözümler yaratabilmek adına oluşturulan yapay havuzlardır.

Fıskiye Sistemleri Yapımı ve projesi

Suyun basınçlandırılarak, özel tasarlanmış bir nozuldan çıkartılması ile sağlanan sistemlere verilen genel isimdir. Fıskiye tipleri; parmak fıskiye, köpük fıskiye, çan fıskiye, gayzer olarak anılmaktadır.

Fiberglass Havuz Yapımı ve Projesi

Kompozit plastik malzemeler arasında en bilineni ve en çok kullanılanı fiberglass ya da CTP adıyla tanınan cam elyaf takviyeli polyesterdir.

Gösteri Havuzu Yapımı ve Projesi

Işık, su veya müzik eşliğinde, daha önceden belirlenmiş senaryo ile suyun görsel olarak hareket kazandırılmasını sağlayan havuzlardır.

1 2 3 4