Başa

ÜRÜNLER » Temizlik Ürünleri

» Antalya Profesyonel Endüstriyel Çamaşır Deterjanları

Profesyonel Endüstriyel Temizlik ve Bakım Ürünleri ile otel, çamaşırhane, hastane, restoran, fabrika gibi birçok işletmeye hizmet vererek, tüm dünyaya temizlik ve hijyen sağlayan GÜNSU Çamaşır Hijyeni ürünleri, uluslar arası kalitede hizmet vermeye devam edecektir.

» Ekonomik Grup Ürünlerimiz Hakkında Genel Bilgiler

Günsu Ekonomik Temizlik Ürünleri, Düşük bütçe ile profesyonel ürünlere ulaşmak için hazırlanmış ürün grubumuzdur. Sağlık ocakları, 2-3 yıldızlı oteller ve pansiyonlar tarafından çok tercih edilen ürün grubumuz evsel temizlik için de kullanılabilir.

» Forest Profesyonel Endüstriyel Genel Temizlik Ürünleri

Genel yaşam alanlarında temizlik, hem görünüm, hem de sağlık açısından çok önemlidir. Özellikle banyo ve tuvaletlerde, insan sağlığını tehdit edecek unsurların oluşması kaçınılmazdır.

» Gıda Hijyeni Hakkında Genel Bilgiler

GÜNSU Gıda Hijyeni ürün grubu, yalnızca gıdaları tüketecek insanları değil, aynı zamanda çalışan personelin de sağlığını düşünerek, üretim alanlarının sürekli temizliği konusunda çevre ve insan sağlığına duyarlı ürünlerle hizmet vermektedir.

» Halı Bakımı Hakkında Genel Bilgiler

TARGET ürün grubu, her tür halı temizliği için çeşitli ürünler sunmaktadır. Bu ürünlerin halılar üzerinde düzenli ve yerinde kullanılması, parlaklığı ile yaşam alanlarımızı güzelleştirirken, sağlığımızı tehdit eden unsurlardan da bertaraf edilecektir.

» Mutfak Hijyeni Hakkında Genel Bilgiler

GÜNSU Mutfak Hijyeni ürünleri, mutfaklarda oluşan kirliliği ve insan sağlığını tehdit eden unsurları bertaraf etmek amacıyla üretilmiş ürünlerden oluşmaktadır. Yerinde ve periyodik olarak ürünlerin kullanılması, hem insan sağlığı, hem de firma itibarı açısından büyük önem arz etmektedir.

» Özel Markallı Ürünler Hakkında Genel Bilgiler

Günümüzde 250 mL’den 30 L’ye kadar çeşitli ambalaj seçenekleriyle temizlik ürünlerinde özel markalı ürün üretimlerimiz devam etmektedir.

» Zemin ve Yüzey Bakımı Hakkında Genel Bilgiler

Üstün formülleri ile laboratuarlarda geliştirilen ALCOV Zemin Bakımı ürün grubu, uygulama ve kullanım açısından hem insan, hem de çevre sağlığına duyarlı ürünlerden oluşmaktadır. Cila uygulama konusunda deneyimli GÜNSU personelinden bilgi alınması, bakımların da periyodik olarak yapılması durumunda, zeminlerin hem görünüm olarak parlaklık, hem de pürüzsüz yüzey olarak kolay temizlik ve hijyen sağlanmış olur.

Alcov C 1

Yeni cila uygulaması yapılmadan önce sökülmesi gereken aşınmış cilayı çıkarır. Zemin yüzeyine yerleşmiş yoğun kir ve yağları temizler.

Alcov C 2

Cilalı yüzeylerin günlük temizlik ve bakımında kullanılır. Nötr bir ürün olduğu için cilayı bozmaz, parlaklığı korur, cilanın ömrünü uzatır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13