Başa

ÜRÜNLER » Havuz Kimyasalları » Dozajlama ve Kontrol Sistemleri

Analog Dozaj Pompaları

Analog dozajlama sistemleri için kullandığımız pompalarımız;
2 - 5 - 10 ve 20 litre seçenekleri,
5 - 7 - 10 ve 20 bar opsiyonları ile

sıvı seviye kontrollü ve ayarlı olarak sunulmaktadır.

 

2 L/10 bar, 5 L/7 bar, 2 L/20 bar Analog Dozaj Pompaları

Üzerinde bulunan potansiyometreyle strok hızı ayarlanabilen analog dozaj pompası. Dikey monte edilen tasarımı kolay ve esnek kurulum, kullanım sağlar. Aşındırıcı kimyasallara karşı yüksek dayanıklılık sağlayan tamamı plastik gövde ve elektronik devre ile kontrol edilen elektromıknatıs, uzun ömürlü teflon (PTFE) diyafram. Seramik bilyeli tasarımı sayesinde daha az bakım. Basma ve emme aksesuarları ile birlikte.

 

2 L/10 bar, 5 L/7 bar, 2 L/20 bar Seviye Kontröllü & 1/10 Ayarlı Analog Dozaj Pompaları

Üzerinde bulunan potansiyometreyle strok hızı ayarlanabilen analog dozaj pompası. Sıvı seviye kontrolü ve 1/10 ayar butonu ile tek tuşla debi düşürme. Dikey monte edilen tasarımı sayesinde kolay ve esnek kurulum, kullanım. Aşındırıcı kimyasallara karşı yüksek dayanıklılık sağlayan tamamı plastik gövde ve elektronik devre ile kontrol edilen elektromıknatıs, uzun ömürlü teflon (PTFE) diyafram. Seramik bilyeli tasarımı sayesinde daha az bakım. Basma ve emme aksesuarları ile birlikte. Pakette sıvı seviye sensörü yer almaz.

 

5 L/ 7 bar PVDF, 5 L/ 7 bar Analog Seviye Kontröllü & 1/10 Ayarlı PVDF Analog Dozaj Pompaları

Aşındırıcı kimyasallara karşı yüksek dayanıklılık sağlayan tamamı plastik gövde ve sülfirik asite dayanıklı PVDF kafa, emiş ve basma takımı. Elektronik devre ile kontrol edilen elektromıknatıs ve uzun ömürlü teflon (PTFE) diyafram. Seramik bilyeli tasarımı sayesinde daha az bakım. Basma ve emme aksesuarları ile birlikte. Seviye sensörlü modellerde sensör pakete dahil değildir.

 

10 L/ 5 bar, 10 L/ 10 bar, 20 L/ 5 bar Analog Dozaj Pompaları

Üzerinde bulunan potansiyometre ile strok hızı ayarlanabilen analog dozaj pompası. Dikey monte edilen tasarımı sayesinde kolay ve esnek kurulum, kullanım. Aşındırıcı kimyasallara karşı yüksek dayanıklılık sağlayan tamamı plastik kafa. Elektronik devre ile kontrol edilen elektromıknatıs ve uzun ömürlü teflon (PTFE) diyafram. Seramik bilyeli tasarımı sayesinde daha az bakım. Basma ve emme aksesuarları ile birlikte.

Toz Klor, Sıvı Klor, Tablet Klor, Klor Antalya, Toz Klor Antalya, Sıvı Klor Antalya, pH Düşürücü, Sıvı pH Düşürücü, Toz pH Düşürücü, Havuz İnşaat, Havuz Proje, Kaydırak Yapımı, Aquapark Yapımı, Su parkı proje, kaydırak inşaatı, Aquapark maliyeti, Havuz suyu, Havuz Suyu Dezenfektanı, Kum Filtresi, Su Filtrasyon, Su Arıtma, Su Şartlandırma Kimyasalları, Çöktürücüler.

Fotoğraf Galerisi