• Welcome to Günsu Enerji Sistemleri Ve Konfor Tesisleri San. Tic. A. Ş. !

Müşteri İlişkileri

0800 511 03 10

E-Posta

info@gunsu.com.tr

Mesai Saatleri

Pazartesi - Cuma : 08:30 - 18.30

All Testimonials

Sorem Ipsum is simply dummy text of the rinting and typesetting industry aeorem Ipsum has been the industry standard dummy text ever sincer they Nullam

Umut Develi

Umut Develi

MNG Mapa İnşaat Mekanik İşler Sorumlusu

Bir organizasyonun kalitesi, asla insanların zihinlerindeki kaliteyi aşamaz. Buradan yola çıkarak, kaliteyi elde tutmak için, işinde profesyonel, tecrübeli ve en önemlisi aklen ve fikren dürüst insanlar ile çalışmaktan geçmektedir. Bizim için , Günsu havuz ile çalışmak, yaptığımız işlere artı değer ve kalite katmaktadır.

Erol Kahraman

Erol Kahraman

Firma Sahibi

Kurumsal etik iş anlayışı, hijyen ürünlerindeki yenilikçi çözümleri ve sonuç odaklı çalışma politikası olan Günsu ailesinin bir üyesi olmaktan ötürü Kahraman Ambalaj ve Endüstriyel Temizlik olarak çok mutluyuz. Önümüzdeki süreçte birlikte büyüyerek ve iyi işler yaparak daha da iyiye gideceğimiz için çok heyecanlıyız. Sağlıklı Günler dileriz.

İnanç Yavuz

İnanç Yavuz

Firma Sahibi

Günsu ile tanışmamızdan bu zamana kadar geçen süre zarfında özellikle bizlerle ilgilenen satış personeli arkadaşların bilgi donanımları sayesinde yaptığımız satışlar, bu satışların artı değerleri ve ürün kalitesi bizleri mutlu etmektedir. Rekabet koşullarının sertleştiği bu dönemde her koşulda yanımızda olan Günsu ailesine teşekkür ederiz.

Durmuş Tepe

Durmuş Tepe

Müdür

Sektörde öncelikle havuz kimyasalları bakımından bir numara olduğuna inanıyorum. Tecrübelerime dayanarak her anlamda Günsu hizmet ve ürünlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Günsu ürünlerinin özellikle hizmet ağının ve özellikle analiz yeteneklerinin gücüne güveniyoruz. Tüm işletmelere tercih ederim.

Kemal Tunalı

Kemal Tunalı

Teknik Müdür

Uzun yıllardır Antalya ve Taksim tesislerimizde günsu ürünlerini kullanmaktayız. Öncelikli olarak Günsu'yu tercih etme nedenimiz, saha mühendislerinizden almış olduğumuz hizmet, eğitim ve 7/24 destektir. Bu hizmetler neticesinde yüksek bir güven aşılamakta olan firmanız, hizmeti; ürün kalitesi ve mühendisliği ile birleştirdiği için bizim açımızdan hep öncelikli olmuştur ve olacaktır.

Mustafa Kelep

Mustafa Kelep

Genel Müdür

İlk görüşmeden iş teslimatına kadar gerek saha personeli gerekse teknik personel arkadaşlardan aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. İş teslimatından sonra vermiş oldukları destekten dolayı ayrıca teşekkür ederiz.

Whatsapp Danışma Hattımız Online !