• Welcome to Günsu Enerji Sistemleri Ve Konfor Tesisleri San. Tic. A. Ş. !

Müşteri İlişkileri

0800 511 03 10

E-Posta

info@gunsu.com.tr

Mesai Saatleri

Pazartesi - Cuma : 08:30 - 18.30


Günsu Akademi

Günsu Akademi’nin açılışına kadar olan süreçte büyük bir coşku ile çalıştık. Gönülden inandığımız bu projeye önemli yatırımlar yaptık. Amacımız sadece nitelikli eleman yetiştirmek değil aynı zamanda sektör profesyonellerine katkıda bulunmaktır. Profesyonel-Endüstriyel temizlik sektöründe, kalite, danışmanlık ve teknik destek hizmetleri sunan uzman ekibimiz, alanında kendini geliştirmek isteyen herkes için hızlıca ulaşıp bilgi alabileceğiniz bu platformu oluşturdu.


Günsu Akademi’nin Amacı

Sektör profesyonellerine mesleki değer katmak
Satış ekiplerinin bilgi birikimini arttırmak
İş ortaklarımız için kalıcı çözümler sunmak
Sektördeki hijyen algısını yükseltmek
Sektörde ileri seviye eğitim, kalite, danışmanlık ve teknik hizmet destekleri sunmak


Eğitimin Amacı

Eğitimin temel amacı daha az kimyasal tüketmek, işletmeler tarafından daha çevreci bir yaklaşımın benimsenmesi, maliyetlerin optimizasyonu, kimyasalların doğru miktarda, doğru yerde, doğru şekilde kullanımının önemidir. Katılımcı olarak hedeflerimiz arasında; ürünleri birebir kullanan temizlik personelinin yanı sıra departman yöneticileri, kalite departmanı çalışanları ve işletme sahipleri yer almaktadır. İş ortaklarımız için organize edilen bu teorik eğitimlere ek olarak iş başında yapılan uygulamalar ve toplantılarla bilgileri pekiştirip, doğru ürün kullanımlarının akılda kalıcı olması sağlanacaktır. Eğitimler sonrasında katılımcılara Katılım Sertifikası verilecektir.


Eğitim Konuları

Temel Temizlik ve Hijyen
Mutfak Hijyeni
Yüzey Hijyeni
Tekstil Hijyeni
Havuz Kimyasalı
Kazan Kule Kimyasalları
Lejyonella Kimyasalları
Su Arıtma Sistemleri


Online Eğitimler

Günsu Akademi, sektör profesyonellerinin istedikleri zaman diledikleri yerden ulaşabilecekleri bir platformdur. Bu platform ilgili profesyonel kullanıcılar için bilgiyi kolay erişilebilir kılmaktadır. Bunun yanı sıra iş ortaklarımızın katılımıyla ve onlara özel olarak düzenlenen webinar programlarıyla da iş geliştirme ve mesleki eğitim akışı sağlanması hedeflenmektedir.

Online Eğitimler İçin Tıklayınız


Teknik Destek Hizmetleri

Rutin ziyaretler sonucunda müşteri gereksinimleri analiz edilir ve bu ihtiyaçlara yönelik olarak Ar-ge merkezimizde destek çözümleri geliştirilir. Çözümler detaylı laboratuvar analizleri ile desteklenir. Analizlerden elde edilen bulgular yeni ürün/hizmet geliştirme çalışmaları için veri olarak kullanılır.
Bu çözümlerden bazıları;

Detaylı su analizleri
Havuz suyu analizi, dozaj pompalarının kontrolü ve kalibrasyonu
İçme suyu, proses suyu ve atık su analizi,
Ürün kimyasal ve fiziksel analizleri
Su şartlandırma programı hazırlanması ve raporlamaları
Kişiye özel yıkama programları
Dozaj ekipmanlarının kurulumu ve kontrolü
Farklı zemin tiplerine özel hijyen danışmanlığı

Whatsapp Danışma Hattımız Online !