• Welcome to Günsu Enerji Sistemleri Ve Konfor Tesisleri San. Tic. A. Ş. !

Müşteri İlişkileri

0800 511 03 10

E-Posta

info@gunsu.com.tr

Mesai Saatleri

Pazartesi - Cuma : 08:30 - 18.30

Sudan Suya

Isı pompası, farklı ortamlar arasında enerji transferi yapan makinedir. Isı pompalarının verimi COP olarak adlandırılır.

COP (Coefficient Of Performance = Performans Katsayısı), Termodinamikte kullanılan ifade olmakla birlikte, ısı pompasının tükettiği güç ile ürettiği ısı enerjisi arasındaki ilişkiyi gösterir. Örneğin, COP değeri dört olan bir ısı pompası, tükettiği bir birim enerji karşılığında dört birim ısı enerjisi sağlar.

Daha yüksek COP değeri daha az enerji tüketimi anlamına gelir. Ecoteq ve Ecocycle ısı pompalarının COP değeri 4.0’ın üzerindedir. Isı pompaları hamam ve havuz suyunu ısıtma özelliğine sahiptir.

Oteller, spor salonları, siteler, hamamlar ve müstakil villalarınızın havuz ve kullanım suyunu ısı pompası ile kışın kullanmak en rahat ve en ekonomik şekilde mümkün olacak. Ayrıca seralar ve hayvan barınaklarının ısıtılmasında ve soğutulmasında da uygulanabilir.

Sürekli kademe kontrollü inverter yapısıyla ihtiyaç olan enerjiyi maksimum verimlilik ile sağlaması onu rakiplerine karşı üstün kılmaktadır. Bunu yaparken bünyesinde bulundurduğu dış hava kompanzasyonu özelliğinin inverter teknolojisi ile birleşmesiyle benzersiz bir enerji verimliliği elde edilir.

ECOTEQ ve ECOCYCLE MW-Serisi ısı pompaları bünyesinde barındırdığı ilave ısı eşanjörü ile pasif soğutma imkanı sağlar.

Ayrıca MW serisi ısı pompaları kaynak ve kullanıcı tarafı sirkülasyon pompaları ile yönlendirici vanaların tamamını bünyesinde bulundurduğu için kolay kurulum imkanı sağlar.

Whatsapp Danışma Hattımız Online !