Fiberglass Havuz

Fiberglas havuzlar özellikle villa tipi havuzlar içinde hızlı ve kolay montaj avantajları sebebi ile ilk akla gelenlerdir. Derz aralıklarının olmaması kir birikmesine imkan vermez ve diğer havuz tiplerine göre büyük üstünlük sağlar.

Pürüzsüz yüzeyleri kolay temizlenmesine sebep olduğundan hijyen açısından diğer tip havuzlardan daha çok tercih edilmelerine neden olur.

Fiberglass ve monoblok havuzlarda su kaydırakları sektörünün öncü firması Polin ve havuz sektörünün öncü firması Günsu olarak bir araya geldik ve 2004 yılında Antalya’da Fipol kuruldu.

Fipol, Antalya Organize Sanayi Bölgesinde; kendine ait 52.000 m2 alanda, 10.000 m2 kapalı üretim alanı ve yönetim binalarından oluşan bir fiberglass üretim tesisidir.

Fiberglas bugün marin-denizcilik, uçak-uzay, otomotiv, gıda, enerji, alt yapı, turizm-eğlence başta olmak üzere birçok sektör ve alanda çok yaygın olarak, gittikçe artan oranda kullanılmaktadır.

Kişi başına fiberglas üretimi ile ülkenin gelişmişlik düzeyi paralellik göstermektedir. Kısacası fiberglas çağımızın malzemesidir. Fiberglass ürünlerin diğer havuz tiplerine göre avantajlarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattımız Online !