• Welcome to Günsu Enerji Sistemleri Ve Konfor Tesisleri San. Tic. A. Ş. !

Müşteri İlişkileri

0800 511 03 10

E-Posta

info@gunsu.com.tr

Mesai Saatleri

Pazartesi - Cuma : 08:30 - 18.30
Kompozit & Fiberglass Havuz Üretiminde Öncüyüz !

Kompozit havuz ve fiber glass havuz sektörünün öncü ismi Fipol, 2004 yılında Antalya’da faaliyete geçti. Bu işbirliğinin temelinde, su kaydırakları sektörünün lideri olan Polin Su Parkları A.Ş. ve havuz sektörünün öncüsü Günsu A.Ş. bulunuyor. Fipol, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 52.000 m² alan üzerine kurulu, bunun 10.000 m²’si kapalı üretim alanı ve modern yönetim binalarıyla donatılmış bir tesise sahiptir.

Fipol, başlangıçta havuz, tekne ve filtre üretimi hedeflemiştir. Ancak zaman içinde, kompozit üretim alanındaki derin bilgi birikimi sayesinde sektöre yeni bir perspektif getirmiştir. Hand Lay Up, Spray Up, RTM, Vakum İnfüzyon ve Pultrizyon gibi üretim teknikleri kullanarak 2007 yılında bu tekniklerle projelerini hayata geçiren Fipol, sektördeki yenilikçi yaklaşımı ile öne çıkmıştır.

Fipol, yüksek kalitede kompozit havuz ve fiber glass havuz ürünlerini ihracat yoluyla dünya genelinde tanıtmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, İspanya, Yunanistan ve İsrail gibi ülkelere ihraç ettiği fiberglas havuzlar, akvaryumlar ve diğer ürünlerle uluslararası pazarda önemli bir konumda yer almaktadır.

Fipol, değişen dünya koşullarında, kompozit parça ihtiyacı olan her sektöre ve firma için en üstün kalitede ürünler sunma misyonuyla yoluna devam etmektedir. Kompozit havuz ve fiber glass havuz alanlarında uzmanlaşmış bir şirket olarak, inovasyon ve kaliteden ödün vermemektedir.

Whatsapp Danışma Hattımız Online !