• Welcome to Günsu Enerji Sistemleri Ve Konfor Tesisleri San. Tic. A. Ş. !

Müşteri İlişkileri

0800 511 03 10

E-Posta

info@gunsu.com.tr

Mesai Saatleri

Pazartesi - Cuma : 08:30 - 18.30
Türkiye’nin En Büyük Temalı Su Parkı İle Tanışın!

Türkiye’nin En Büyük Temalı Su Parkı İle Tanışın!

Uzman mühendislerimiz tarafından ilk yatırım ve işletme maliyetleri hesaplanır ve etkin kullanım amaçlanarak tasarlanan su parkı projeleri ortaya çıkar. Tasarım aşamasından imalat aşamasına kadar her noktada konusunda uzman personellerimizle ve çözüm ortaklarımızla tam destek vererek 30 yılı aşkın süredir su parkları yaratmaktayız. Bu projelerden Türkiye’nin en büyük su parkı olan The Lend of Legends Theme Park Watermania ile tanışın..

Tema Park’ta yaşacağınız efsanevi deneyimlerin bir diğeri olan Watermania’da, katılımcılar suyun üzerinde benzersiz bir mücadelenin keyfini sürüyorlar. Mekanik bir dünyanın parçası haline gelen konuklar, özel tasarım tekne üzerinde ekip ruhu ile hareket ederken, hem suyun basıncına karşı meydan okuyor hem de kazanmak için kıyasıya bir rekabet yaşıyorlar.

Watermania teknik alt yapısı ve donanımıyla ekibimizin gurur kaynağı olmuştur.
Projelerimizde dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden kendi yeniliklerini dünyaya duyuran Polin ile iş birliği yapmaktayız. Polin ile uzun yıllardır devam eden işbirliğimiz sonucunda, yurt içi ve yurt dışında yüzlerce turistik tesisi başarı ile tamamladık. Son yılların teknolojisi olan çift taraflı kalıp sistemiyle (RTM) üretim yapan Polin’e ait su kaydırakları ve eğlence araçları, ülkemizde ve dünya çapında büyük ilgi görmektedir. Hayal ettiğiniz tüm proje ve su parkları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattımız Online !