• Welcome to Günsu Enerji Sistemleri Ve Konfor Tesisleri San. Tic. A. Ş. !

Müşteri İlişkileri

0800 511 03 10

E-Posta

info@gunsu.com.tr

Mesai Saatleri

Pazartesi - Cuma : 08:30 - 18.30
Günsu A.Ş, Rotary 2430. Bölge ve Akdeniz Üniversitesi İşbirliğiyle Organ Bağışı Bilinci için Seminer Düzenledi.

GÜNSU A.Ş, Rotary Bölge Üyeleri ve Akdeniz Üniversitesi’nden Öğretim Görevlisi Nilgün BİLAL İle Organ Bağışı ve Önemi Üzerine Bilgilendirici Bir Seminer Gerçekleştirdi

Günsu A.Ş olarak, organ bağışının hayati önemini vurgulamak amacıyla düzenlediğimiz etkinlikte, Rotary ikibindörtyüz otuzuncu Bölge üyeleri ve Akdeniz Üniversitesi Organ Nakli Eğitim, Araştırma ve Uygulama Merkezi’nden Öğretim Görevlisi Nilgün BİLAL liderliğinde etkileyici bir seminer düzenlendi.

Nilgün BİLAL’in liderliğindeki seminerde organ bağışının etik ve hukuki yönleri, organ nakli süreci ve bekleyen hastaların karşılaştığı zorluklar gibi önemli konular ele alındı. Katılımcılara organ bağışının toplum sağlığı açısından taşıdığı büyük anlam açık bir şekilde ifade edildi.

Günsu A.Ş Yönetimi olarak, seminerde bilgi ve deneyimlerini paylaşan Öğretim Görevlisi Nilgün BİLAL’e ve Rotary ikibindörtyüz otuzuncu Bölge üyelerine teşekkür etmek isteriz. Bu değerli etkinlik, organ bağışının önemini vurgulamak, toplumda farkındalık yaratmak ve bu konuda bilinçlenmeyi artırmak adına büyük bir adım oldu.

Organ bağışının yaşamları kurtarabileceği ve bu konuda toplumsal bir sorumluluk taşıdığımız bilinciyle, bu tür etkinliklerin devamını getirmeyi ve desteklemeyi sürdüreceğiz. Kamuoyuna, organ bağışıyla ilgili farkındalığı artırmak amacıyla düzenlediğimiz bu seminer hakkında yapılan çalışmalara destek vermeye davet ediyoruz.

Whatsapp Danışma Hattımız Online !