• Welcome to Günsu Enerji Sistemleri Ve Konfor Tesisleri San. Tic. A. Ş. !

Müşteri İlişkileri

0800 511 03 10

E-Posta

info@gunsu.com.tr

Mesai Saatleri

Pazartesi - Cuma : 08:30 - 18.30

Tuz Odası

Tuz terapisi astım ve benzeri solunum yolu hastalıklarının iyileştirilmesinde alternatif tıp çözümü olarak benimsenmiştir. Orta Avrupa da tuz ocaklarında çalışanların ve solunum yolu rahatsızlığı olanların hızlı iyileşme göstermeleri üzerine geliştirilmiş bir terapi ünitesidir.

Ortam tamamen rafine edilmiş iyotlu gıda tuzu ile kaplanarak tuz mağarası görünümü verilebilir. Mevcut duvar, tavan ve zemin tuz ile kaplanır.

Duvarlar tamamen doğal Himalaya tuz tuğlalar ile kaplanır. Kaplanan tuz tuğlaların arka fonunda elektrikli ısıtma sistemi ve RGB ışıklandırma sistemi ile renk terapili tuz saunaları oluşturulur.

Tuz kaplama işlemi: Rafine edilmiş Tuz, özel su bazlı yapıştırma malzemesi ile el işçiliği ve kompresör ile 1-1,5 cm kalınlığında duvar ve tavana uygulama yapılır. Ahşap, cnc kesim logo ve desenler ile tuz odası ortamında dekor çalışmaları yapılır. Son olarak zemine serbest tuz serilir.

Elektronik TUZDOZ Tuz dozlama cihazında önceden seçilmiş ve ayarlanmış seans süresi ve dozlama süreleri, aydınlatma sistemi ve ses sistemi uzaktan kumanda ile başlatılır. Tuz dozlama cihazları toz tuz ve sıvı tuzlu su dozlayan cihazlardır.

Tuz odalarına tuz lambaları ve ledli aydınlatma sistemleri uygulanarak terapi ortamı renklendirilir ve zenginleştirilir.

Whatsapp Danışma Hattımız Online !