• Welcome to Günsu Enerji Sistemleri Ve Konfor Tesisleri San. Tic. A. Ş. !

Müşteri İlişkileri

0800 511 03 10

E-Posta

info@gunsu.com.tr

Mesai Saatleri

Pazartesi - Cuma : 08:30 - 18.30

Ağlayan Duvar

Suyun düz bir satıhtan akıtılarak yansıma elde edilmesi amacıyla dizayn edilen havuz tipleridir. Yansıyan yüzeyler üzerine projeksiyon cihazıyla görüntü yansıtılarak yaratıcı tasarımlar oluşturulabilmektedir.

İç mekânlarda ve dış mekânlarda kullanıma uygun olan su perdesi, halk arasında “ağlayan duvar” olarak da bilinmektedir. Ağlayan duvar, tipik bir su gösterisi ya da su perdesi türüdür. Düz bir duvar ya da yüzeyden akıtılan suyun ışıklarla yansıtılması şeklinde uygulanır.

Suya yansıtılan yüzeylerin üzerine projeksiyon cihazıyla farklı fotoğraf ya da görüntüler yansıtılabilir. İç mekan ya da dış mekan için uygun özelliktedir.

Keyif veren su tasarımı yapmayan imkan veren ağlayan duvar sistemi, açık ve kapalı birçok mekanda uygulanabilir. Ağlayan duvar fiyatları, sistemin büyüklüğüne ve özelliklerine göre değişebilir.

Özellikle belediye binalarında ya da kurumsal firmaların merkezlerinde sık rastlanan ağlayan duvar sistemleri, farklı tasarımlarla daha ilgili çekici bir form uygulama konusunda esnek bir yapıya sahiptir.

Işıklı ağlayan duvar sistemi, özellikle akşam saatlerine izleyenlere keyif verir.

Whatsapp Danışma Hattımız Online !